Конкурси

Всеукраїнська Асоціація Барменів підтримує всі заходи спрямовані на розвиток і популяризацію профессії бармен в Україні. Щорічно бере участь у Міжнародному Конкурсі Коктейлю WCC/WFC

Ukrainian Mixology Contest

ВНИМАНИЕ!

Чемпіонат серед бартендерів-міксологів, на кращу рецептуру коктейлю та техніку роботи. Учасники готуватуватимуть коктейлі в стилі «класика». За правилами потрібно приготувати авторський коктейль та обов’язковий класичний коктейль. Класичний коктейль буде визначатись шляхом жеребкування серед заданих організаторами, перед виступом в день чемпіонату. Авторський коктейль учасник готує завчасно. За відведений час бартендер готує коктейлі по два кожної рецептури (обов’язкова та авторська). Чемпіонат відбудеться в один тур, той хто отримає найвищий бал за час виступу стане переможцем. Переможець отримає знаковий кубок чемпіонату, який кожного року буде урочисто передаватись від переможця до переможця.

 

 

  

 

 

 Локація BAR SHOW

1.11.2017 Середа

Ukrainian Mixology Contest

12.00-13.00 Брифінг, жеребкування учасників

13.00-15.00 Виступи першої групи учасників

15.00-16.00 Обід

16.00-18.00 Виступ другої групи учасників

18.00-18.30 Нагородження переможців

 

Локація Круглий Стіл

1.11.2017 Середа

10.00-12.00 Збори Асоціації

Головна сцена

15.00-16.00 Виступ Маргіт Кікас

Детальніше: Ukrainian Mixology Contest

Міжнародний Конкурс Коктейля WCC/WFC

У Міжнародному Конкурсі Коктейлю (WCC/WFC), беруть участь країни, які є членами Міжнародної Асоціації Барменів  (IBA). WCC/WFC проводиться щороку в країні, призначеної радою IBA.

WCC/WFC складається з шести номінаційFlairtending, Aperitif, Digestive, Sparkling Cocktail, Fancy Cocktail, Longdrink.

Кожна країна-учасниця повинна представити два учасника і два рецепти коктейлів, один для номінації Flairtending, друга для будь-якої з номінацій: AperitifDigestive, Sparkling Cocktail, Fancy CocktailLongdrink. Рецепти заповнюються і реєструються в офіційній формі до певної дати.

Детальніше: Міжнародний Конкурс Коктейля WCC/WFC

Field
Field
Field
Field